Дизайнери » N-Q » Цитрусові Ароматичні « Групи

Energy Burst Eau De Parfum Neom Organics для жінок та чоловіків

Energy Burst Eau De Parfum Neom Organics для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
aromatic
свіжо-пряний
fresh
дерево

Energy Burst Eau De Parfum від Neom Organics - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. Це новий аромат. Energy Burst Eau De Parfum був випущений в 2017. Композиція аромату включає ноти: Грейпфрут, Лимон і Розмарин.

Ноти аромату

Грейпфрут Лимон Розмарин

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Якщо ви знайомі з цим ароматом, будь ласка, визначте найбільш відчутні ноти композиції.

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Energy Burst Eau De Parfum by Neom Organics.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Energy Burst Eau De Parfum Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Neom Organics Energy Burst Eau De Parfum fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Neom Organics Energy Burst Eau De Parfum, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Energy Burst Eau De Parfum від Neom Organics. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Energy Burst Eau De Parfum від Neom Organics представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Creed Neroli Sauvage Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme Guerlain L'Âme d'Un Héros Nicolai Parfumeur Createur Cedrat Intense Miller Harris Cologne 1888 Alvarez Gomez Agua de Colonia Concentrada Acqua di Stresa Acqua di Stresa fresh touch Demeter Fragrance Gin & Tonic DSH Perfumes The´ Vert (Tea No. 1) Acorelle Jardin des Thes La Bouquetiere La Coquette Anamor You Are

Advertisement

Популярні бренди та аромати: