Дизайнери » N-Q » Цитрусові Ароматичні « Групи

Balle de Match Nicolai Parfumeur Createur для чоловіків

Balle de Match Nicolai Parfumeur Createur для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
свіжо-пряний
дерево
balsamic
musky
димні ноти
Картинки
Balle de Match Nicolai Parfumeur Createur для чоловіків Картинки

Balle de Match від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. Balle de Match був випущений в 2002. Парфумер: Patricia de Nicolai. Композиція аромату включає ноти: Ладан , Грейпфрут, Лайм , Перець, Деревні Ноти, Мускус і Рожевий Олеандр.

Ноти аромату

Ладан Грейпфрут Лайм Перець Деревні Ноти Мускус Рожевий Олеандр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Balle de Match by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Balle de Match Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Balle de Match від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Balle de Match від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Sonia Rykiel L'Eau de Sonia Rykiel Kusado L'Eau de Kyoto Campos de Ibiza Mandarina Roccobarocco Gold Jeans Joop! Joop! Go Hot Summer 2008 Lulu Castagnette Indomptee Smell Bent Debonair Demeter Fragrance Fiery Curry Tallulah Jane 333 DSH Perfumes The sur l’Herbe (Tea No. 2) Asprey London Purple Water CnR Create Cancer for Men

Advertisement

Популярні бренди та аромати: