Дизайнери » N-Q » Ароматичні Фужерні « Групи

Carre d'As Nicolai Parfumeur Createur для чоловіків

Carre d'As Nicolai Parfumeur Createur для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
свіжо-пряний
трав'янистий
зелений
дерево

Carre d'As від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Фужерні . Carre d'As був випущений в 1995. Верхні ноти: Лаванда, Лайм , М'ята, Кавун і Цвіт Лимону; ноти серця: Чебрець, Тмин, Спеції, Тархун і Шавлія; ноти бази Деревні Ноти, Сіно і Тютюн.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лаванда Лайм М'ята Кавун Цвіт Лимону

середні Ноти
Чебрець Тмин Спеції Тархун Шавлія

база Ноти
Деревні Ноти Сіно Тютюн

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Carre d'As by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Carre d'As Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Carre d'As fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Carre d'As, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Carre d'As від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Carre d'As від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Фужерні
Ferrari Ferrari Black Iceberg Twice Pour Homme Alfred Sung Hei Maurer & Wirtz Tabac Man Coty Stetson Sierra Loewe Loewe Pour Homme Perry Ellis Reserve for Men Zara Zara Collection Man Detaille Par 4 Kenzo Time for Peace Alfred Dunhill Dunhill Edition Cerruti Nino Cerruti

Advertisement

Популярні бренди та аромати: