Дизайнери » N-Q » Цитрусові Ароматичні « Групи

Cologne Sologne Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків

Cologne Sologne Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
цитрус
aromatic
свіжо-пряний
fresh

Cologne Sologne від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. Cologne Sologne був випущений в 1989. Парфумер: Patricia de Nicolai. Композиція аромату включає ноти: Неролі з Тунісу, Розмарин, Апельсиновий Цвіт і Бензоїн.

Ноти аромату

Неролі  з Тунісу Розмарин  Апельсиновий Цвіт Бензоїн

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Cologne Sologne by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Cologne Sologne Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Cologne Sologne fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Cologne Sologne, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Cologne Sologne від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Cologne Sologne від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Annick Goutal Les Nuits d'Hadrien Mugler Innocent Illusion Avon Mesmerize Acqua di Biella Acqua di Biella N° 1 Benetton B. Clean Soft Bond No 9 Little Italy Clean Clean Sweet Layer Nicolai Parfumeur Createur Cologne Cedrat Fragonard Riviera Riviera Memoire Liquide Soleil Liquide Potter & Moore Bergamot and Green Ginger La Bouquetiere Fleurs du Jour Marina Blue

Advertisement

Популярні бренди та аромати: