Дизайнери » N-Q » Шкіряні « Групи

Cuir Cuba Intense Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків

Cuir Cuba Intense Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Хочу: 2

основні акорди
солодкі ноти
ніжно-пряний
свіжо-пряний
aromatic
квітковий
Картинки
Cuir Cuba Intense Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків Картинки

Cuir Cuba Intense від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Шкіряні. Cuir Cuba Intense був випущений в 2014. Парфумер: Patricia de Nicolai. Верхні ноти: Сицилійський Лимон, Зірчатий Аніс, Лакриця і М'ята; ноти серця: Лаванда, Герань, Іланг-Іланг, Магнолія, Коріандр і Кумин; ноти бази Пачулі, Кедр, Тютюн, Сіно, Ліатріс і Цивета.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Сицилійський Лимон Зірчатий Аніс Лакриця М'ята

середні Ноти
Лаванда Герань Іланг-Іланг Магнолія Коріандр Кумин

база Ноти
Пачулі Кедр Тютюн Сіно Ліатріс Цивета

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 1
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Cuir Cuba Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Cuir Cuba Intense Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Cuir Cuba Intense fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Cuir Cuba Intense, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Cuir Cuba Intense від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Cuir Cuba Intense від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шкіряні
Caron Tabac Blond English Leather English Leather Black Montana Parfum de Peau Houbigant Duc de Vervins Giorgio Beverly Hills Red for Men Axe Axe Instinct Le Jardin Retrouve Cuir de Russie Boadicea the Victorious Vibrant Boadicea the Victorious Agarwood Collection Intricate Creed Royal English Leather James Heeley Cuir Pleine Fleur Susan D. Owens Heir

Advertisement

Популярні бренди та аромати: