Дизайнери » N-Q » Цитрусові Гурманські « Групи

Eau Exotique Eau Fraiche Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків

Eau Exotique Eau Fraiche Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
фруктовий
тропічні ноти
цитрус
солодкі ноти
дерево
aromatic

Eau Exotique Eau Fraiche від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові Гурманські. Eau Exotique Eau Fraiche був випущений в 2005. Композиція аромату включає ноти: Лайм , Петитгрейн, Бруньки смородини, Манго, Жасмин, Ветивер, Пачулі, Кедр, Мускус і Апельсин.

Ноти аромату

Лайм Петитгрейн Бруньки смородини Манго Жасмин Ветивер Пачулі Кедр Мускус Апельсин

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Eau Exotique Eau Fraiche by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Eau Exotique Eau Fraiche Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Eau Exotique Eau Fraiche fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Eau Exotique Eau Fraiche, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Eau Exotique Eau Fraiche від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Eau Exotique Eau Fraiche від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Гурманські
Lollia Always IVR Swiss Group Eaudesalpes Mandarina & Arándano (ENERGIZANTE) Smell Bent Blimey, Limey! Demeter Fragrance Pink Lemonade Lush Honey I Washed the Kids Susanne Lang Sula  Beach Beauty Playering Set Thymes Wild Ginger Jeanne Arthes Sun Yves Rocher Fruits de Noel Orange & Amande Yves Rocher Fruits de Noel Orange & Chocolat Alexa Lixfeld 004 Bourjois Clin d'Oeil Excentric

Advertisement

Популярні бренди та аромати: