Дизайнери » N-Q » Квіткові Фруктові Гурманські « Групи

Juste un rêve Nicolai Parfumeur Createur для жінок

Juste un rêve Nicolai Parfumeur Createur для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
білоквітковий
ваніль
кокос
тубероза
пудровий
Картинки
Juste un rêve Nicolai Parfumeur Createur для жінок Картинки

Juste un rêve від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові Гурманські. Верхні ноти: Кокос і Абрикос; ноти серця: Жасмин і Тубероза; ноти бази Сандал і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Кокос Абрикос

середні Ноти
Жасмин Тубероза

база Ноти
Сандал Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Juste un rêve by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Juste un rêve Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Juste un rêve від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Juste un rêve від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові Гурманські
The Body Shop Chymara S-Perfume 100% Love Pussy Deluxe Pussy Deluxe Velvet Kitten Avril Lavigne Black Star Bijan Bijan VIP Women Nina Ricci Le Paradis de Nina Gale Hayman Delicious Chocolate Laurence Dumont Vanille Monoi Amway Anticipate La Maison de la Vanille Vanahe Giorgio Valenti One O One Experience Ulric de Varens Ottomane

Advertisement

Популярні бренди та аромати: