Дизайнери » N-Q » Деревні Ароматичні « Групи

L`Eau Chic Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків

L`Eau Chic Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
свіжо-пряний
зелений
квітковий
трав'янистий
Картинки
L`Eau Chic Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків Картинки

L`Eau Chic від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. L`Eau Chic був випущений в 2011. Парфумер: Patricia de Nicolai. Верхні ноти: Пеларгонія, М'ята, Лаванда і Бурбонська Герань; ноти серця: Ірис, Червоний Перець, Ромашка, Ірис і Гвоздика; ноти бази Сандал і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Пеларгонія М'ята Лаванда Бурбонська Герань

середні Ноти
Ірис Червоний Перець Ромашка Ірис Гвоздика

база Ноти
Сандал Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about L`Eau Chic by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

L`Eau Chic Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur L`Eau Chic fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur L`Eau Chic, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати L`Eau Chic від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на L`Eau Chic від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent Pour Homme Pierre Guillaume PG06 L'Eau Rare Matale Jil Sander Jil Sander Man Absolute Perfumer`s Workshop Samba Red Man David & Victoria Beckham Pure Instinct Giorgio Armani Cedre Olympe CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Adidas Adidas Urban Spice Demeter Fragrance Dirt CB I Hate Perfume Cedarwood Tea L`Occitane en Provence Calanques SoOud Al Jana

Advertisement

Популярні бренди та аромати: