Дизайнери » N-Q » Квіткові Фруктові « Групи

L`Eau Mixte Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків

L`Eau Mixte Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
зелений
aromatic
свіжо-пряний
дерево

L`Eau Mixte від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. L`Eau Mixte був випущений в 2010. Парфумер: Patricia de Nicolai. Верхні ноти: Грейпфрут, Італійський Лимон, Бергамот, М'ята і Листя Чорної Смородини; ноти серця: Жасмин, Троянда і Спецієві Ноти; ноти бази Мускус, Дубовий Мох і Ветивер.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Грейпфрут Італійський Лимон Бергамот М'ята Листя Чорної Смородини

середні Ноти
Жасмин Троянда Спецієві Ноти

база Ноти
Мускус Дубовий Мох Ветивер

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about L`Eau Mixte by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

L`Eau Mixte Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur L`Eau Mixte fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur L`Eau Mixte, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати L`Eau Mixte від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на L`Eau Mixte від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Gianfranco Ferre GF Ferre Lei-Her Cacharel Promesse Eau Fraîche Paris Hilton Paris Hilton Guerlain Cherry Blossom Fruity Roxy Roxy Azzaro Pink Tonic Butterfly Edition Nez a Nez Bouche Baie Avon Bali Bliss Ralph Lauren Summer Romance Corine de Farme High School Musical Anthousa Fig & Vetiver Strenesse Strenesse Gabriele Strehle

Advertisement

Популярні бренди та аромати: