Дизайнери » N-Q » Шипрові « Групи

Patchouli Intense Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків

Patchouli Intense Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2

основні акорди
свіжо-пряний
aromatic
теплий пряний
пачулі
цитрус
balsamic

Patchouli Intense від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Шипрові. Парфумер: Patricia de Nicolai. Верхні ноти: Лаванда, Герань і Апельсин; ноти серця: Цейлонська Кориця, Троянда і Пачулі; ноти бази Сандал, Амбра і Ваніль.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 1 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лаванда Герань Апельсин

середні Ноти
Цейлонська Кориця Троянда Пачулі

база Ноти
Сандал Амбра Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Patchouli Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Patchouli Intense Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Patchouli Intense fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Patchouli Intense, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Patchouli Intense від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Patchouli Intense від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шипрові
Ayala Moriel Ayalitta Bill Blass Basic Black Shiseido Basala Solange Azagury-Partridge Cosmic Domenico Caraceni Domenico Caraceni 1913 Scents of Time Pyxis biehl parfumkunstwerke mb02 Boadicea the Victorious Reviving Amway Quixotic Brooksfield Brooksfield Men Atelier Cologne Grand Neroli Profumi di Pantelleria Profumo di Pantelleria

Advertisement

Популярні бренди та аромати: