Дизайнери » N-Q » Деревні Пряні « Групи

Vetyver Nicolai Parfumeur Createur для чоловіків

Vetyver Nicolai Parfumeur Createur для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 2

основні акорди
aromatic
дерево
свіжо-пряний
зелений
земляний

Vetyver від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Пряні. Парфумер: Patricia de Nicolai. Композиція аромату включає ноти: Ветивер, Жасмин, Іланг-Іланг, Коріандр, Боби Тонка, Тмин і Перець.

Ноти аромату

Ветивер Жасмин Іланг-Іланг Коріандр Боби Тонка Тмин Перець

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Vetyver by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Vetyver Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Vetyver fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Vetyver, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Vetyver від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Vetyver від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Пряні
Lancome Miracle Homme Esprit Esprit Collection Man Escada Escada Sport  Country Weekend Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli Krizia Krizia By Kilian Straight to Heaven Franck Olivier Forever for Him Lisa Hoffman Japanese Agarwood Lolita Lempicka L`Eau au Masculin Avon Full Speed Intense Kenzo Once Upon a Time pour Homme Galimard Galimar

Advertisement

Популярні бренди та аромати: