Дизайнери » N-Q » Квіткові Зелені « Групи

Violette in Love Nicolai Parfumeur Createur для жінок

Violette in Love Nicolai Parfumeur Createur для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
пудровий
квітковий
дерево
aromatic
фруктовий
Картинки
Violette in Love Nicolai Parfumeur Createur для жінок Картинки

Violette in Love від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Violette in Love був випущений в 2009. Парфумер: Patricia de Nicolai. Верхні ноти: Лимон, Листя Чорної Смородини, Малина і Коріандр; ноти серця: Троянда, Фіалка і Ірис; базова нота Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лимон Листя Чорної Смородини Малина Коріандр

середні Ноти
Троянда Фіалка Ірис

база Ноти
Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Violette in Love by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Violette in Love Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Violette in Love fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Violette in Love, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Violette in Love від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Violette in Love від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Gucci Envy Me 2 Ralph Lauren Lauren Avon Surreal Garden Givenchy Oblique Fast Forward Victoria`s Secret Pink Victorio & Lucchino Agua de Rocio Avon Simple Elements Meadow Dew Boadicea the Victorious The Exclusives Enduring Potter & Moore Tea Rose and Sage CB I Hate Perfume Cradle of Light LR Ralf Moeller Strange Invisible Perfumes Essence of IX

Advertisement

Популярні бренди та аромати: