Дизайнери » N-Q » Шипрові Квіткові « Групи

Frenzy Nicole Miller для жінок

Frenzy Nicole Miller для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 2
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 3 Хочу: 1

основні акорди
цитрус
білоквітковий
дерево
пачулі
амбра

Frenzy від Nicole Miller - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Frenzy був випущений в 2009. Парфумер: Caroline Sabas. Верхні ноти: Листя Чорної Смородини, Апельсин і Альдегіди; ноти серця: Гарденія, Квітка Африканського Апельсина, Іланг-Іланг і Лист Фіалки; ноти бази Пачулі, Кедр з Вірджинії і Амбра.

Perfume rating: 2.50 out of 5 with 2 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Листя Чорної Смородини Апельсин Альдегіди

середні Ноти
Гарденія Квітка Африканського Апельсина Іланг-Іланг Лист Фіалки

база Ноти
Пачулі Кедр з Вірджинії Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Frenzy by Nicole Miller.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Frenzy Відгуки про аромати

Wintergal
Wintergal

Только для больших, очень больших любителей пачули. Я не слышу ничего толком за этой высверливающей мой мозг нотой. Неплохой на подходящем человеке (я слышала на женщине в магазине, спросила, и на ней действительно пачули были одной из многих нот), но я с покупкой погорячилась. Зато теперь я знаю, что никаких покупок наугад, если в пирамидке заявлены пачули. Эх, опыт, ты сын ошибок трудный..
И вот еще, никакой это не шипр, даже и близко.
UPD: пробовала все же разносить, и вот мой вывод: на мне этот аромат работает только в ветреные весенние дни, тогда такой нежный шлейфик ловлю, вот как мне понравилось на той женщине, из-за которой у меня этот парфюм вообще и появился.
Тогда Френзи не слишком пачульные, есть чудесная ощутимая ментоловая нотка, и сам запах мягче, сложнее, нежнее. Есть капелька флердоранжа, очень украшает этот парфюм.
UPD2: У меня история похожа на Виолеттину - стоял флакон лет 6. Достала сегодня вдруг флакон, и решила попробовать еще раз в жару. И услышала пряный апельсиновый сок! Слышны еще смородиновый листик и фиалки. В сердце вступают пачули и глушат все (наименее приятная тут фаза), а база милая деревянно-амбровая.
Попробую еще!
UPD3: не вызывает во мне уже он такого неприятия, но я слышу типичные Шанелистые ноты, а так как я не люблю Шанель, то и Френзи все же носить не стану. Хотя парфюм качественно сделанный, статусный и дорого звучащий. Но не мое...

Jun
03
2016
Violetta
Violetta

Сьогодні дістала відливантик освіжити пам"ять.. і закохалась. Коли він до мене приїхав, це було щось різке, терпке і густо-пачульне. А сьогодні це апельсиновий густий, з гірчинкою сік+сироп+може трохи меду+ще щось неймовірно чудове, не знаю що))
однозначно офлаконю. Дивлюсь в інтернеті на ціни- і не можу повірити, що ця краса така недорога!) Цілий день тягну зап"ястя до носа, а коли винюхую весь запах- знову наношу)))
мій особистий сорт апельсинового соку))

Aug
21
2015

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicole Miller Frenzy fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicole Miller Frenzy, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Frenzy від Nicole Miller. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Frenzy від Nicole Miller представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Robert Piguet Bandit Avon Occur! Krizia Krizia Donna Istinto Tom Ford White Patchouli Gucci L'Arte di Gucci Novaya Zarya Krasnaya Moskva Perfumer`s Workshop Samba Nova Dolce&Gabbana D&G Anthology La Lune 18 Lotto Gravity Power for Women Tommy Hilfiger Hilfiger Woman I Santi Via Veneto Princesse Marina De Bourbon A La Francaise

Advertisement

Популярні бренди та аромати: