Дизайнери » N-Q » « Групи

Sea Angel O`Driu для жінок та чоловіків

Sea Angel O`Driu для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
морський
salty
aromatic
пісок
чабер
Картинки
Sea Angel O`Driu для жінок та чоловіків Картинки

Sea Angel від O`Driu - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів . Це новий аромат. Sea Angel був випущений в 2017. Парфумер: Angelo Orazio Pregoni. Композиція аромату включає ноти: Морські Ноти, Морська Сіль, Морські Водорослі , Пісок і Ноти озону.

Ноти аромату

Морські Ноти Морська Сіль Морські Водорослі Пісок Ноти озону

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Sea Angel by O`Driu.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Sea Angel Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про O`Driu Sea Angel fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про O`Driu Sea Angel, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Sea Angel від O`Driu. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Sea Angel від O`Driu представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи
Mandarina Duck Pure Black Kenzo L'Eau par Kenzo Eau Indigo pour Homme Dorissima Goldmund M. Asam Men Neotantric Manic Love for Him Rocawear Rocawear X Smell Bent Mamma Cassis CB I Hate Perfume CBMUSK Ted Baker Ted Baker Woman Limited Editon Zwitsal Eau de Zwitsal Montale Mango Manga Ajmal Lure for Him

Advertisement

Популярні бренди та аромати: