Дизайнери » N-Q » Деревні Ароматичні « Групи

Mercury [80Hg] One of Those для жінок та чоловіків

Mercury [80Hg] One of Those для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
цитрус
пудровий
balsamic
альдегіди
солодкі ноти
теплий пряний

Mercury [80Hg] від One of Those - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Mercury [80Hg] був випущений в 2013. Парфумер: Antoine Lie. Композиція аромату включає ноти: Лимон, Мандарин, Альдегіди, Ревінь, Чорна Смородина, Герань, Фіалка, Кедр, Пачулі, Сандал і Бальзам Толу.

Ноти аромату

Лимон Мандарин Альдегіди Ревінь Чорна Смородина Герань Фіалка Кедр Пачулі Сандал Бальзам Толу

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Mercury [80Hg] by One of Those.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Mercury [80Hg] Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про One of Those Mercury [80Hg] fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про One of Those Mercury [80Hg], ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Mercury [80Hg] від One of Those. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Mercury [80Hg] від One of Those представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Givenchy Very Irresistible Givenchy Fresh Attitude Christian Lacroix Noir Annick Goutal Duel Guerlain Brume d'Automne Jennifer Lopez Deseo for Men Bruno Banani Time to Play Men Roger & Gallet Bois d`Orange CB I Hate Perfume Russian Caravan Tea Liz Claiborne Lucky You Kristel Saint Martin Parfum d'Homme Social Creatures Rebel Ambush Rituals No. 14 Cypress & Fresh Tangerine

Advertisement

Популярні бренди та аромати: