Дизайнери » N-Q » Ароматичні Фруктові « Групи

Be The Legend Oriflame для чоловіків

Be The Legend Oriflame для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
шкіра
aromatic
balsamic
фруктовий
анімалістичні ноти
fresh
Картинки
Be The Legend Oriflame для чоловіків Картинки

Be The Legend від Oriflame - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Фруктові. Be The Legend був випущений в 2014. Парфумер: Nathalie Gracia-Cetto. Композиція аромату включає ноти: Зелене Яблуко, Шкіра і Боби Тонка.

Ноти аромату

Зелене Яблуко Шкіра Боби Тонка

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Be The Legend by Oriflame.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Be The Legend Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Oriflame Be The Legend fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Oriflame Be The Legend, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Be The Legend від Oriflame. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Be The Legend від Oriflame представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

beauty at ebay
Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Фруктові
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2007 Biotherm Eau Pure Avon 60's Mod Morgane le Fay Green Six Scents Six Scents Series Two 6 Toga: Whiskey Caramelise M. Micallef Sous Le Figuier Sage Machado Amber & Carnelian Remy Latour Cigar Black Phoenix Alchemy Lab Snow, Glass, Apple Susanne Lang Sula Lovebirds Tropical Demeter Fragrance Badtz-Maru Solinotes Mure

Advertisement

Популярні бренди та аромати: