Дизайнери » N-Q » Квіткові Фруктові Гурманські « Групи

Oscar Fresh Vanilla Oscar de la Renta для жінок

Oscar Fresh Vanilla Oscar de la Renta для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 2

основні акорди
солодкі ноти
цитрус
ваніль
білоквітковий
пудровий
Картинки
Oscar Fresh Vanilla Oscar de la Renta для жінок Картинки Oscar Fresh Vanilla Oscar de la Renta для жінок Картинки

Oscar Fresh Vanilla від Oscar de la Renta - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові Гурманські. Oscar Fresh Vanilla був випущений в 2008. Парфумер: Sonia Constant. Верхні ноти: Чорна Смородина і Бергамот; ноти серця: Апельсиновий Цвіт, Пастила і Троянда; ноти бази Перу Бальзам, Мускус і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Чорна Смородина Бергамот

середні Ноти
 Апельсиновий Цвіт Пастила Троянда

база Ноти
Перу Бальзам Мускус Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Oscar Fresh Vanilla by Oscar de la Renta.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Oscar Fresh Vanilla Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Oscar de la Renta Oscar Fresh Vanilla fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Oscar de la Renta Oscar Fresh Vanilla, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Oscar Fresh Vanilla від Oscar de la Renta. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Oscar Fresh Vanilla від Oscar de la Renta представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові Гурманські
Oilily Spanish Rose Chi Miss Chi Mojo Be Candy Lulu Castagnette Lulu Rose Jo Malone London Vanilla & Anise Linari Angelo di Fiume Victoria`s Secret Sweet Daydream Gres Caline Night Michel Germain Tattoo Naomi Campbell Naomi Molinard 1849 Collection Iles D'Or Ulric de Varens Lily Prune Lily Silver

Advertisement

Популярні бренди та аромати: