Дизайнери » N-Q » Ароматичні « Групи

Pal Zileri Pal Zileri для чоловіків

Pal Zileri Pal Zileri для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Хочу: 1

основні акорди
aromatic
зелений
свіжо-пряний
дерево
озонові ноти

Pal Zileri від Pal Zileri - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні. Pal Zileri був випущений в 2002. Верхні ноти: Диня, Лаванда, Зелене Яблуко, М'ята, Грейпфрут і Бергамот; ноти серця: Лист Фіалки і Троянда; ноти бази Амбра, Сандал, Дубовий Мох і Ветивер.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Диня Лаванда Зелене Яблуко М'ята Грейпфрут Бергамот

середні Ноти
Лист Фіалки Троянда

база Ноти
Амбра Сандал Дубовий Мох Ветивер

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Pal Zileri by Pal Zileri.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Pal Zileri Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Pal Zileri Pal Zileri fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Pal Zileri Pal Zileri, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Pal Zileri від Pal Zileri. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Pal Zileri від Pal Zileri представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Givenchy Insense Ultramarine Sport Avon Individual Blue for Him Yves Saint Laurent Kouros Eau d`Ete 2006 Ferrari Ferrari passion Unlimited Diptyque L'Eau de L'Eau Rodier Rodier pour Homme Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena Fred Hayman Hollywood for Men Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Yosh U4eahh! 2.43 SSC Napoli Marek SSC Napoli

Advertisement

Популярні бренди та аромати: