Дизайнери » N-Q » Ароматичні Пряні « Групи

Cardamomum Vegetalis Parfums Berdoues для жінок та чоловіків

Cardamomum Vegetalis Parfums Berdoues для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
теплий пряний
свіжо-пряний
квітковий
цитрус

Cardamomum Vegetalis від Parfums Berdoues - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Пряні. Cardamomum Vegetalis був випущений в 1902. Верхні ноти: Бергамот і Кардамон; ноти серця: Лаванда і Троянда; ноти бази Сандал і Пачулі.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Кардамон

середні Ноти
Лаванда Троянда

база Ноти
Сандал Пачулі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Cardamomum Vegetalis by Parfums Berdoues.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Cardamomum Vegetalis Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Parfums Berdoues Cardamomum Vegetalis fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Parfums Berdoues Cardamomum Vegetalis, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Cardamomum Vegetalis від Parfums Berdoues. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Cardamomum Vegetalis від Parfums Berdoues представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Пряні
Azzaro Jetlag Comptoir Sud Pacifique Ecume de The Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo Nez a Nez Atelier d’Artiste Six Scents Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Frapin L`Humaniste Le Jardin Retrouve Citron Boboli Yachtsman Zanzibar Thymes Moonflower Coty Avatar Lord`s Jester Dionysus Mansfield Antonio De Curtis

Advertisement

Популярні бренди та аромати: