Дизайнери » N-Q » Квіткові « Групи

Violettes de Toulouse Eau de Toilette Parfums Berdoues для жінок

Violettes de Toulouse Eau de Toilette Parfums Berdoues для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 2
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Був: 1

основні акорди
пудровий
квітковий
дерево
солодкі ноти
озонові ноти
Картинки
Violettes de Toulouse Eau de Toilette Parfums Berdoues для жінок Картинки Violettes de Toulouse Eau de Toilette Parfums Berdoues для жінок Картинки

Violettes de Toulouse Eau de Toilette від Parfums Berdoues - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Violettes de Toulouse Eau de Toilette був випущений в 1936. Композиція аромату включає ноти: Фіалка, Ірис, Жасмин, Малина, Мускус, Боби Тонка, Геліотроп і Лист Фіалки.

Perfume rating: 1.00 out of 5 with 2 votes.

Ноти аромату

Фіалка Ірис Жасмин Малина Мускус Боби Тонка Геліотроп Лист Фіалки

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Violettes de Toulouse Eau de Toilette by Parfums Berdoues.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Violettes de Toulouse Eau de Toilette Відгуки про аромати

Sweet Lana
Sweet Lana

Самая застенчивая и скромная фиалка какую я когда либо пробовала. А счастье было так близко...В начале чувствуется зелень фиалки, тонкий аромат цветка, пудровость ириса, свежесть жасмина, мускус. (Напоминает аромат "Метеоритов" Герлен). Аромат сливается с вашей кожей и...пропадает бесследно часа через 2-3. Флакон снабжен грушей как раз для того чтобы его постоянно обновлять. Стойкости бы ему!

Jun
12
2016

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Toilette fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Toilette, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Violettes de Toulouse Eau de Toilette від Parfums Berdoues. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Violettes de Toulouse Eau de Toilette від Parfums Berdoues представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Jessica McClintock Jessica McClintock DSH Perfumes Mille-Fleurs Bouquet Elizabeth Taylor Sparkling White Diamonds Sarah Horowitz Parfums Perfect Love Pierre Cardin Tristan Gap Dream Frederic Malle Carnal Flower Jesus Del Pozo Jesus Del Pozo In White Alyssa Ashley French Garden Flowers Jasmine Oscar de la Renta Oscar Sheer Freesia Stila Creme Bouquet Cinq Mondes Eau Egyptienne Limited Edition

Advertisement

Популярні бренди та аромати: