Дизайнери » N-Q » Ароматичні Фужерні « Групи

Barbasol Brisk Perio, Inc. для чоловіків

Barbasol Brisk Perio, Inc. для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
зелений
aromatic
свіжо-пряний
musky
balsamic

Barbasol Brisk від Perio, Inc. - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Фужерні . Композиція аромату включає ноти: М'ята, Лаванда, Кумарин, Мускус, Лабданум, Зелені ноти і Ноти озону.

Ноти аромату

М'ята Лаванда Кумарин Мускус Лабданум Зелені ноти Ноти озону

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Barbasol Brisk by Perio, Inc..

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Barbasol Brisk Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Perio, Inc. Barbasol Brisk fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Perio, Inc. Barbasol Brisk, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Barbasol Brisk від Perio, Inc.. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Barbasol Brisk від Perio, Inc. представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Фужерні
Givenchy Xeryus Monotheme Fine Fragrances Venezia Scottish Lavender Tom Tailor New Experience Man Avon Avon Essence Krizia Krizia Uomo Istinto Il Profvmo Osmo Scents Brise de Lavande Halston Unbound for Men Daddy Yankee Daddy Yankee Fred Hayman 273 Rodeo Drive for Men Byredo Fantastic Man Lili Bermuda Navy Alfred Dunhill Dunhill Edition

Advertisement

Популярні бренди та аромати: