Дизайнери » N-Q » Ароматичні Фужерні « Групи

Barbasol Pacific Rush Perio, Inc. для чоловіків

Barbasol Pacific Rush Perio, Inc. для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
свіжо-пряний
зелений
musky
пудровий

Barbasol Pacific Rush від Perio, Inc. - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Фужерні . Композиція аромату включає ноти: М'ята, Цитруси, Боби Тонка, Кумарин, Лаванда, Мускус і Пудрові Ноти.

Ноти аромату

М'ята Цитруси Боби Тонка Кумарин Лаванда Мускус Пудрові Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Barbasol Pacific Rush by Perio, Inc..

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Barbasol Pacific Rush Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Perio, Inc. Barbasol Pacific Rush fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Perio, Inc. Barbasol Pacific Rush, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Barbasol Pacific Rush від Perio, Inc.. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Barbasol Pacific Rush від Perio, Inc. представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Фужерні
Jean Paul Gaultier Le Male Stimulating Body Spray 2006 Jesus Del Pozo Adventure Quasar Perry Ellis Portfolio for Men Montana Montana Green Cartier Roadster Geo. F. Trumper Skye Coty Stetson Sierra Gabriela Sabatini Wild Wind for Men Frank Los Angeles Frank No.1 Detaille Par 4 Jaclyn Smith California for Men Galimard Flibustier

Advertisement

Популярні бренди та аромати: