Дизайнери » N-Q » Деревні Пряні « Групи

Patchouli Nosy Be Perris Monte Carlo для жінок та чоловіків

Patchouli Nosy Be Perris Monte Carlo для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Був: 1 Хочу: 1

основні акорди
теплий пряний
balsamic
пачулі
какао
дерево

Patchouli Nosy Be від Perris Monte Carlo - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Пряні. Patchouli Nosy Be був випущений в 2014. Верхні ноти: Пачулі і Рожевий Перець; ноти серця: Какао і Лабданум; ноти бази Пачулі, Ваніль, Кедр і Сандал.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Пачулі Рожевий Перець

середні Ноти
Какао Лабданум

база Ноти
Пачулі Ваніль Кедр Сандал

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Patchouli Nosy Be by Perris Monte Carlo.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Patchouli Nosy Be Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Perris Monte Carlo Patchouli Nosy Be fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Perris Monte Carlo Patchouli Nosy Be, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Patchouli Nosy Be від Perris Monte Carlo. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Patchouli Nosy Be від Perris Monte Carlo представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Пряні
Carolina Herrera Chic For Men Chanel Allure Homme Sport s.Oliver s.Oliver Sport 1 Male Sahlini Parfums L'Homme Ulric de Varens Hot! Fragrances Brown Ajmal Shadow Ayala Moriel Vetiver Racinettes April Aromatics Root Chakra Oil Carolina Herrera 212 Men Ice Cuba Paris Cuba Blue Guerlain Chamade Pour Homme Playboy Playboy New York

Advertisement

Популярні бренди та аромати: