Дизайнери » N-Q » Квіткові « Групи

Rose de Taif Perris Monte Carlo для жінок та чоловіків

Rose de Taif Perris Monte Carlo для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
троянда
свіжо-пряний
aromatic
цитрус
квітковий
трав'янистий

Rose de Taif від Perris Monte Carlo - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові. Rose de Taif був випущений в 2013. Парфумер: Luca Maffei. Верхні ноти: Мускатний Горіх, Лимон і Герань; нота серця: Таїфська Троянда; ноти бази Дамаська Троянда і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Мускатний Горіх Лимон Герань

середні Ноти
Таїфська Троянда

база Ноти
Дамаська Троянда Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Rose de Taif by Perris Monte Carlo.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Rose de Taif Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Perris Monte Carlo Rose de Taif fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Perris Monte Carlo Rose de Taif, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Rose de Taif від Perris Monte Carlo. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Rose de Taif від Perris Monte Carlo представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Carla Fracci Carla Fracci Bond No 9 Broadway Nite Guerlain Lovely Cherry Blossom Gold Sparkles Stella McCartney Sheer Stella 2008 Cacharel Anais Anais Flower Edition Neil Morris Rainflower Renee Tuberose Estée Lauder Beautiful Spring Veil Emilio Pucci Vivara Black Edition Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Ombre Bleue Mirato Malizia Bon Bons Oxygen Bubble Faberlic Charme

Advertisement

Популярні бренди та аромати: