Дизайнери » N-Q » Квіткові « Групи

Perry Ellis f Perry Ellis для жінок

Perry Ellis f Perry Ellis для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
троянда
fresh
квітковий
дерево

Perry Ellis f від Perry Ellis - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Perry Ellis f був випущений в 2004. Верхні ноти: Лілія, Плющ і Троянда; ноти серця: Гарденія і Рожева Півонія; ноти бази Сандал, Кориця і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лілія Плющ Троянда

середні Ноти
Гарденія Рожева Півонія

база Ноти
Сандал Кориця Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Perry Ellis f by Perry Ellis.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Perry Ellis f Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Perry Ellis Perry Ellis f fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Perry Ellis Perry Ellis f, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Perry Ellis f від Perry Ellis. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Perry Ellis f від Perry Ellis представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Stella McCartney Stella Aqaba The Sands of Aqaba The Different Company Bois d`Iris Creed Jasmal La Perla J`Aime Les Fleurs Guerlain Mayotte Nautica My Voyage Myrurgia Promesa de Amor Chloe Eau de Fleurs Neroli Melange Perfume Roll-On Perfume No. 5 Ann Taylor Possibilities Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition

Advertisement

Популярні бренди та аромати: