Дизайнери » N-Q » Квіткові Фруктові Гурманські « Групи

Imperial White Peter Jacobs Parfum для жінок

Imperial White Peter Jacobs Parfum для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
дерево
троянда
білоквітковий
aromatic
пачулі

Imperial White від Peter Jacobs Parfum - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові Гурманські. Це новий аромат. Imperial White був випущений в 2016. Парфумер: Peter Jacobs. Композиція аромату включає ноти: Троянда, Апельсин, Бергамот, Пачулі, Ветивер і Жасмин.

Ноти аромату

Троянда Апельсин Бергамот Пачулі Ветивер Жасмин

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Якщо ви знайомі з цим ароматом, будь ласка, визначте найбільш відчутні ноти композиції.

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Imperial White by Peter Jacobs Parfum.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Imperial White Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Peter Jacobs Parfum Imperial White fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Peter Jacobs Parfum Imperial White, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Imperial White від Peter Jacobs Parfum. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Imperial White від Peter Jacobs Parfum представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові Гурманські
Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck Giorgio Beverly Hills Red 2 Escada Desire Me Sasha Varon Soulgasm Gale Hayman Delicious Chocolate Lavanila Laboratories Vanilla Passion Fruit Avril Lavigne Forbidden Rose Laurence Dumont Tarte aux Myrtilles Parfums de Coeur Body Fantasies Vampire Etienne Aigner Clear Day Michel Germain Sexual Femme Faberlic O Feerique Sensuelle

Advertisement

Популярні бренди та аромати: