Дизайнери » N-Q » Східні Деревні « Групи

Playboy VIP Platinum Edition Playboy для чоловіків

Playboy VIP Platinum Edition Playboy для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
солодкі ноти
пудровий
aquatic
balsamic
Картинки
Playboy VIP Platinum Edition Playboy для чоловіків Картинки Playboy VIP Platinum Edition Playboy для чоловіків Картинки

Playboy VIP Platinum Edition від Playboy - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Східні Деревні. Це новий аромат. Playboy VIP Platinum Edition був випущений в 2015. Парфумер: Fabrice Pellegrin. Верхні ноти: Кедрові Голки, Береза і Бергамот; ноти серця: Водяні Ноти, Зелене Яблуко і Фіалка; ноти бази Сандал, Праліне і Боби Тонка.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Кедрові Голки Береза Бергамот

середні Ноти
Водяні Ноти Зелене Яблуко Фіалка

база Ноти
Сандал Праліне Боби Тонка

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Playboy VIP Platinum Edition by Playboy.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Playboy VIP Platinum Edition Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Playboy Playboy VIP Platinum Edition fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Playboy Playboy VIP Platinum Edition, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Playboy VIP Platinum Edition від Playboy. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Playboy VIP Platinum Edition від Playboy представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Balenciaga Cristobal pour Homme Estée Lauder Intuition for Men Byblos Blu Men Cool Tom Ford Oud Wood CoSTUME NATIONAL Scent Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Parfum de George Sand Guerlain Bois d'Armenie Clive Christian No. 1 Guerlain Aroma Allegoria Exalting Aromaparfum Ulric de Varens Varens essentiel Santal Intense Guerlain Habit Rouge Beau Cavalier Sonoma Scent Studio Incense Pure

Advertisement

Популярні бренди та аромати: