Дизайнери » N-Q » Східні « Групи

Battito d`Ali Profumum Roma для жінок та чоловіків

Battito d`Ali Profumum Roma для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2

основні акорди
солодкі ноти
білоквітковий
balsamic
ваніль
какао
димні ноти

Battito d`Ali від Profumum Roma - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні. Battito d`Ali був випущений в 2011. Композиція аромату включає ноти: Квітка Африканського Апельсина, Ваніль, Мирро, Кокос і Какао.

Ноти аромату

Квітка Африканського Апельсина Ваніль Мирро Кокос Какао

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Battito d`Ali by Profumum Roma.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Battito d`Ali Відгуки про аромати

Bona
Bona

Теплый, согревающий и достаточно нежный аромат, но совершенно не тихий. Он всепроникающий, даже не знаю как ему это удается.

Древесно-амбровая база с вкраплениями гвоздики (именно цветка), флердоранжа, нежной шершавинкой какао и ирисово-пудровыми нотами. Звучит очень натурально и притягательно.


А еще! А еще он пахнет для меня полем из подсолнухов! ! !

May
16
2016

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Profumum Roma Battito d`Ali fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Profumum Roma Battito d`Ali, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Battito d`Ali від Profumum Roma. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Battito d`Ali від Profumum Roma представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні
Mugler Eau de Star Avon Olivier Strelli Betty Barclay Betty Barclay Women No 2 Bath and Body Works Chocolate Amber Creed Royal Delight Yves Rocher Aztek DSH Perfumes Arome d'Egypte (a Spikenard perfume; Natural) Ava Luxe No. 23 Tonatto Profumi Amir Christina Aguilera X Pose Stardust Ermenegildo Zegna Zegna Forte Mona di Orio Ambre

Advertisement

Популярні бренди та аромати: