Дизайнери » N-Q » Східні « Групи

Dusk Project D by Dannii and Tabitha для жінок

Dusk Project D by Dannii and Tabitha для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
амбра
balsamic
пудровий
musky
Картинки
Dusk Project D by Dannii and Tabitha для жінок Картинки Dusk Project D by Dannii and Tabitha для жінок Картинки

Dusk від Project D by Dannii and Tabitha - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні. Dusk був випущений в 2010. Композиція аромату включає ноти: Мускус, Сандал і Амбра.

Ноти аромату

Мускус Сандал Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Dusk by Project D by Dannii and Tabitha.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Dusk Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Project D by Dannii and Tabitha Dusk fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Project D by Dannii and Tabitha Dusk, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Dusk від Project D by Dannii and Tabitha. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Dusk від Project D by Dannii and Tabitha представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні
Davidoff Relax Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Woman Lomani Cruiser for Men Creed Royal Delight Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea Chiara Boni Vanilla Boadicea the Victorious Explorer James Heeley Cardinal Joya Ambrosia Rasasi Al Maqam Rasasi Sadaf Nobile 1942 Ambra Nobile

Advertisement

Популярні бренди та аромати: