Дизайнери » R S » Східні Деревні « Групи

Manès Rémy Latour для чоловіків

Manès Rémy Latour для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
aromatic
теплий пряний
свіжо-пряний
зелений

Manès від Rémy Latour - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Східні Деревні. Manès був випущений в 1990. Композиція аромату включає ноти: Сандал, Деревні Ноти, Лаванда, Кедр, Зелені ноти і Ароматні Спеції.

Ноти аромату

Сандал Деревні Ноти Лаванда Кедр Зелені ноти Ароматні Спеції

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Manès by Rémy Latour.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Manès Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Rémy Latour Manès fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Rémy Latour Manès, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Manès від Rémy Latour. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Manès від Rémy Latour представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Christian Dior Dune Christian Dior Dolce Vita Salvador Dali Laguna Homme Al-Rehab Naseem Eau D`Italie Bois d’Ombrie Lancome Hypnose Hypnotizing Elixir Keiko Mecheri Patchoulissime Pierre Guillaume PG10 Aomassai Mona di Orio Oiro Molinard Nirmala Fragonard Zizanie Laura Mercier Minuit Enchante

Advertisement

Популярні бренди та аромати: