Дизайнери » R S » Східні Квіткові « Групи

Charlie Gold Revlon для жінок

Charlie Gold Revlon для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 8
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 5 Був: 4 Хочу: 3

основні акорди
теплий пряний
пудровий
фруктовий
дерево
солодкі ноти

Charlie Gold від Revlon - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Charlie Gold був випущений в 1995. Композиція аромату включає ноти: Апельсин, Абрикос, Сандал, Слива, Амбра, Кориця, Мускус, Фіалка, Фрезія, Персик, Жасмин, карамель, Гвоздика, Кедр і Троянда.

Perfume rating: 3.86 out of 5 with 8 votes.

Ноти аромату

Апельсин Абрикос Сандал Слива Амбра Кориця Мускус Фіалка Фрезія Персик Жасмин карамель Гвоздика Кедр Троянда

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 1
 
середній 0
 
стійкий 2
 
дуже стійкий 1
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 1
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 3
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Charlie Gold by Revlon.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Charlie Gold Відгуки про аромати

vwizard
vwizard

У меня ассоциация с девушкой в черном мужском костюме (мешковатом, в стиле начала 90-х) и шляпе-цилиндре. Костюм строгий, но девушка - юная и стремящаяся к эпатажу, потому и одежда на ней сидит игриво, небрежно, будто перед тобой женская версия Чарли Чаплина.
Если говорить о запахе - здесь весёлое абрикосово-апельсиновое варенье, с острой кислинкой, не слишком сладкое, но густое и шлейфовое. Компоненты то слегка отдаляются друг от друга, то снова собираются в единое целое. Фрукты слышны сильнее цветов. Потом кислинка утихает и аромат становится мягче.
На одежде держится сильнее и дольше.

Dec
25
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Revlon Charlie Gold fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Revlon Charlie Gold, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Charlie Gold від Revlon. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Charlie Gold від Revlon представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Ті, кому подобається цей аромат, також вибирають
Gloria Vanderbilt Vanderbilt Yves Saint Laurent Opium Novaya Zarya Krasnaya Moskva Ulric de Varens Varensia Chanel Chanel N°5 Cacharel LouLou Lancome Magie Noire Animale Animale Animale Cacharel Eden Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Ralph Lauren Safari Chanel Chanel No 5 Eau de Toilette Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Christian Dior Poison Hermes Eau de Narcisse Bleu Elizabeth Arden Red Door Limited Ediiton Trussardi Trussardi Lancome Climat Chloe Chloe Yves Saint Laurent Y

Advertisement

Популярні бренди та аромати: