Дизайнери » R S » Ароматичні « Групи

Lavande Royale Roger & Gallet для жінок

Lavande Royale Roger & Gallet для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
aromatic
свіжо-пряний
квітковий
дерево
трав'янистий
Картинки
Lavande Royale Roger & Gallet для жінок Картинки

Lavande Royale від Roger & Gallet - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Ароматичні. Lavande Royale був випущений в 1899. Верхні ноти: Апельсин і Мандарин; ноти серця: Спеції, Лаванда і Герань; ноти бази Мускус, Бензоїн, Ваніль, Дубовий Мох і Кедр.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Апельсин Мандарин

середні Ноти
Спеції Лаванда Герань

база Ноти
Мускус Бензоїн Ваніль Дубовий Мох Кедр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Lavande Royale by Roger & Gallet.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Lavande Royale Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Roger & Gallet Lavande Royale fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Roger & Gallet Lavande Royale, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Lavande Royale від Roger & Gallet. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Lavande Royale від Roger & Gallet представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Creed Silver Mountain Water Etienne Aigner Aigner pour Homme Blue Emotion Mary Kay MK High Intensity Sarah Horowitz Parfums Perfect Hope Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lavender & Thyme Masaki Matsushima M;0°С Men Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Brilliant VI Adidas Adidas Team Force Adidas Adidas Sport Fever Max Deville Camera L`Occitane en Provence Verbena Summer Secret  2010 Melvita Floral Water Lavender

Advertisement

Популярні бренди та аромати: