Дизайнери » R S » Шипрові Квіткові « Групи

Gracing the Dawn Roxana Illuminated Perfume для жінок

Gracing the Dawn Roxana Illuminated Perfume для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
пудровий
квітковий
дерево
троянда
цитрус
Картинки
Gracing the Dawn Roxana Illuminated Perfume для жінок Картинки Gracing the Dawn Roxana Illuminated Perfume для жінок Картинки Gracing the Dawn Roxana Illuminated Perfume для жінок Картинки Gracing the Dawn Roxana Illuminated Perfume для жінок Картинки

Gracing the Dawn від Roxana Illuminated Perfume - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Парфумер: Roxana Villa. Композиція аромату включає ноти: Троянда, Фіалка, Мімоза, Деревні Ноти і Бергамот.

Ноти аромату

Троянда Фіалка Мімоза Деревні Ноти Бергамот

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Gracing the Dawn by Roxana Illuminated Perfume.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Gracing the Dawn Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Roxana Illuminated Perfume Gracing the Dawn fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Roxana Illuminated Perfume Gracing the Dawn, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Gracing the Dawn від Roxana Illuminated Perfume. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Gracing the Dawn від Roxana Illuminated Perfume представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Christian Dior Miss Dior Gucci Gucci No 3 Giorgio Armani Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin Clinique Aromatics Elixir Sheer Velvet Philtre Sensuel S.T. Dupont S.T. Dupont pour Femme Creed Feuille Verte Sonoma Scent Studio Vintage Rose Tauer Perfumes 08 Une Rose Chypree Ellie Perfume Ellie Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Amoureuse In Love Isabey Isabey Fleur Nocturne La Bouquetiere Delice Infini

Advertisement

Популярні бренди та аромати: