Дизайнери » R S » Шкіряні « Групи

S-ex S-Perfume для жінок та чоловіків

S-ex S-Perfume для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
шкіра
свіжо-пряний
дерево
musky
salty
Картинки
S-ex S-Perfume для жінок та чоловіків Картинки

S-ex від S-Perfume - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Шкіряні. S-ex був випущений в 2004. Парфумер: Christophe Laudamiel. Композиція аромату включає ноти: Мускус, Шкіра, Сіль, Камелія, Полуниця, Деревні Ноти, Пшениця, Бергамот, Мускатний Горіх, Перець, Жасмин, Сандал, Пачулі і Береза.

Ноти аромату

Мускус Шкіра Сіль Камелія Полуниця Деревні Ноти Пшениця Бергамот Мускатний Горіх Перець Жасмин Сандал Пачулі Береза

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about S-ex by S-Perfume.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

S-ex Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про S-Perfume S-ex fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про S-Perfume S-ex, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати S-ex від S-Perfume. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на S-ex від S-Perfume представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шкіряні
Chanel Cuir de Russie Valentino Vendetta Uomo Crabtree & Evelyn Sienna Gap The Original Aubusson Aubusson Homme Daniel Hechter Caractere Houbigant Duc de Vervins Pierre Guillaume Private Collection L`Oiseau de Nuit Alford & Hoff Alford & Hoff Boadicea the Victorious Vibrant DSH Perfumes Prince L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore

Advertisement

Популярні бренди та аромати: