Дизайнери » R S » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

So Dupont Pour Femme S.T. Dupont для жінок

So Dupont Pour Femme S.T. Dupont для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 4
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 2 Хочу: 2

основні акорди
квітковий
фруктовий
солодкі ноти
fresh
musky
Картинки
So Dupont Pour Femme S.T. Dupont для жінок Картинки So Dupont Pour Femme S.T. Dupont для жінок Картинки So Dupont Pour Femme S.T. Dupont для жінок Картинки So Dupont Pour Femme S.T. Dupont для жінок Картинки So Dupont Pour Femme S.T. Dupont для жінок Картинки

So Dupont Pour Femme від S.T. Dupont - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. So Dupont Pour Femme був випущений в 2014. Верхні ноти: Груша, Ожина, Іланг-Іланг і Гіацинт; ноти серця: Півонія, Конвалія , Магнолія і Жасмин; ноти бази Мускус, Сандал, Пачулі і Кедр.

Perfume rating: 2.00 out of 5 with 4 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Груша Ожина Іланг-Іланг Гіацинт

середні Ноти
Півонія Конвалія Магнолія Жасмин

база Ноти
Мускус Сандал Пачулі Кедр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about So Dupont Pour Femme by S.T. Dupont.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

So Dupont Pour Femme Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про S.T. Dupont So Dupont Pour Femme fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про S.T. Dupont So Dupont Pour Femme, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати So Dupont Pour Femme від S.T. Dupont. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на So Dupont Pour Femme від S.T. Dupont представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Jovoy Paris Poudre Baldinini Baldinini de Nuit Nasomatto China White Shania Twain Shania Starlight Sonoma Scent Studio Rose Musc Succes de Paris Fujiyama Strange Invisible Perfumes Magazine Street Chloe Love Bond No 9 Washington Square I Profumi di Firenze Dolceamaro Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret Sabon Zohar (Musk)

Advertisement

Популярні бренди та аромати: