Дизайнери » R S » Квіткові « Групи

Clair de Musc Serge Lutens для жінок та чоловіків

Clair de Musc Serge Lutens для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 9 Хочу: 1

основні акорди
musky
пудровий
квітковий
цитрус
дерево

Clair de Musc від Serge Lutens - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові. Clair de Musc був випущений в 2003. Парфумер: Christopher Sheldrake. Композиція аромату включає ноти: Ірис, Мускус, Неролі і Бергамот.

Perfume rating: 3.67 out of 5 with 3 votes.

Ноти аромату

Ірис Мускус Неролі Бергамот

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Clair de Musc by Serge Lutens.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Clair de Musc Відгуки про аромати

Bona
Bona

М'які альдегіди, що звучать голосно лише в старті, мускус і тонка ірисова пудра.
Аромат ніжний і шовковистий.

Dec
01
2016
Katrusia
Katrusia

я не поклонник мускусных ароматов, но поскольку это Лютанс, то решила что надо :) Спокойная композиция с немного резковатым альдегидным стартом, напоминающая пятерку примьерную. Есть что то общее. Потом и правда похож на аромат чистого свежего белья, аромат чистых волос, когда наклоняешься и целуешь ребенка в макушечку.

Для меня это не отдельный аромат, а аромат дополнение, который очень неплохо миксуется с другими лютансами. Например с Шерги, Диам Блонд - когда хочется проиглушить звучание основного аромата. Клар де Муск - это аромат помощник

May
25
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Serge Lutens Clair de Musc fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Serge Lutens Clair de Musc, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Clair de Musc від Serge Lutens. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Clair de Musc від Serge Lutens представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Estée Lauder Pleasures Summer Fun (2007) Christian Dior Dior Passage No.9 Adidas Adidas 3 Women Montana Suggestion Eau d`Argent Paul Smith Paul Smith Rose Antonio Puig Barbie Pink Bath and Body Works Sheer Japanese Cherry Blossom Loewe Esencia Femme Apothia IF Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Cinq Mondes Rituel de Kyoto La Bouquetiere Iris Du Ciel

Advertisement

Популярні бренди та аромати: