Дизайнери » R S » Східні Квіткові « Групи

La Religieuse Serge Lutens для жінок та чоловіків

La Religieuse Serge Lutens для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2 Хочу: 6

основні акорди
білоквітковий
musky
анімалістичні ноти
balsamic
димні ноти
Картинки
La Religieuse Serge Lutens для жінок та чоловіків Картинки La Religieuse Serge Lutens для жінок та чоловіків Картинки

La Religieuse від Serge Lutens - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Це новий аромат. La Religieuse був випущений в 2015. Парфумер: Christopher Sheldrake. Композиція аромату включає ноти: Жасмин, Цивета, Мускус і Ладан.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 3 votes.

Ноти аромату

Жасмин Цивета Мускус Ладан

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 1
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about La Religieuse by Serge Lutens.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

La Religieuse Відгуки про аромати

asahado
asahado

Як же вдало підібрані ноти! Я не дуже люблю індольний жасмин в парфумерії, однак тут він більш, ніж доречний; дивлюся на ту маленьку мордочку у списку нот, і допускаю, що та солодкість, яку я відчуваю, - це все її (рук) справа (звісно, це не справжня цивета). Цей аромат (за нормального нанесення у декілька пшиків) починає шлейфити холодним середньовічним храмом, в якому, ніби привид, літає легкий солодкавий запах курильниці, що її застосовували за останнього ритуального зібрання. Від шкіри шлейфить мало (на мені - максимум годину в помірному теплі), на волоссі залишається довше. Я думаю, що створений він був, аби сидіти на шкірі і полонити собою у безпосередній близькості (принаймні, про це - зазначені ноти). Це аромат не про храм і не про кадило; це монахиня, що гіпнотизує своєю красою чоловіків і примушує їх жити у постійних муках спокуси. У неї завжди опущені очі та слухняна хода, і хай за темними вбраннями, які не відрізняють її від інших монахинь, важко впізнати конкретну людину, є щось таке, що примушує зачарованих панів стати - на диво! - постійними відвідувачами всіх храмів міста та шукати монахиню повсюди... Аромат, що точиться від чорних шат, зводить їх з розуму, навіває думки про запах її невинного тіла, про її молодість, що стала свідомою жертвою заради благословіння, що не стала доступною простим смертним... Мені подобається те, що в цьому ароматі є доля драматизму; з ним - завжди за мить до пороку. Він дуже інтимний і неймовірно жіночний. Для мене це - гарне поєднання ніжного жасмину та відверто тваринних нот, - впевнена, аромат не залишить байдужими інших любителів парфумерії.

Jun
03
2016

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Serge Lutens La Religieuse fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Serge Lutens La Religieuse, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати La Religieuse від Serge Lutens. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на La Religieuse від Serge Lutens представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Givenchy Organza Donna Karan Black Cashmere Viktor&Rolf Flowerbomb Escada Escada Ralph Lauren Love Arrogance Arrogance Mix Vaniglia, Papaya Viktor&Rolf Flowerbomb La Vie En Rose Halston Halston Woman Humiecki & Graef Geste M. Micallef Royal Rose Aoud Moschino Toujours Glamour Rasasi Rania

Advertisement

Популярні бренди та аромати: