Дизайнери » R S » Деревні « Групи

Sergio Tacchini Uomo Sergio Tacchini для чоловіків

Sergio Tacchini Uomo Sergio Tacchini для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Був: 1 Хочу: 1

основні акорди
дерево
цитрус
свіжо-пряний
aromatic
теплий пряний
fresh
Картинки
Sergio Tacchini Uomo Sergio Tacchini для чоловіків Картинки

Sergio Tacchini Uomo від Sergio Tacchini - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні. Sergio Tacchini Uomo був випущений в 1996. Композиція аромату включає ноти: Лаванда, Цитруси, Спеції і Деревні Ноти.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 1 votes.

Ноти аромату

Лаванда Цитруси Спеції Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Sergio Tacchini Uomo by Sergio Tacchini.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Sergio Tacchini Uomo Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Sergio Tacchini Sergio Tacchini Uomo fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Sergio Tacchini Sergio Tacchini Uomo, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Sergio Tacchini Uomo від Sergio Tacchini. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Sergio Tacchini Uomo від Sergio Tacchini представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні
Escada Escada pour Homme Light Silver Edition Princesse Marina De Bourbon Aqua di Aqua Homme Police Police Naked Pour Homme Carlos Santana Carlos Santana for Men Givenchy Very Irresistible Summer for Men 2006 Geoffrey Beene Eau de Grey Flannel Eclectic Collections Agenda Maitre Parfumeur et Gantier Route du Vetiver Jacques Bogart Witness Keiko Mecheri Genie des Bois Maison Francis Kurkdjian Trianon Palace Versailles Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver

Advertisement

Популярні бренди та аромати: