Дизайнери » R S » Ароматичні Пряні « Групи

Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Six Scents для жінок та чоловіків

Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Six Scents для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
свіжо-пряний
зелений
пудровий
musky
квітковий
fresh
Картинки
Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Six Scents для жінок та чоловіків Картинки Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Six Scents для жінок та чоловіків Картинки

Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 від Six Scents - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Пряні. Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 був випущений в 2009. Парфумер: Rodrigo Flores-Roux. Композиція аромату включає ноти: Ірис, Ангеліка (Дягель), Базилік, Тмин, Магнолія, Плющ, Крес Водяний, Фенхель і Солодкий Апельсин.

Ноти аромату

Ірис Ангеліка (Дягель) Базилік Тмин Магнолія Плющ Крес Водяний Фенхель Солодкий Апельсин

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 by Six Scents.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Six Scents Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Six Scents Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 від Six Scents. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 від Six Scents представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Пряні
Joop! Jump Summer Temptation Maurer & Wirtz Mustang Man Guepard Guepard Trussardi Trussardi Inside Iced Demeter Fragrance Always Energetic Aramis Aramis Cool Blend James Heeley Cedre Blanc Kiss Cosmetics Kiss Her D.S. & Durga Coriander Carolina Herrera Herrera for Men Refreshing Ginger Michel Germain Deauville pour Homme Eden Classic Rapport

Advertisement

Популярні бренди та аромати: