Дизайнери » R S » Деревні Пряні « Групи

One Smell Bent для жінок та чоловіків

One Smell Bent для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
теплий пряний
ваніль
musky
дерево
aromatic
Картинки
One Smell Bent для жінок та чоловіків Картинки

One від Smell Bent - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Пряні. One був випущений в 2010. Композиція аромату включає ноти: Мускус, Кардамон, Ваніль і Деревні Ноти.

Ноти аромату

Мускус Кардамон Ваніль Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about One by Smell Bent.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

One Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Smell Bent One fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Smell Bent One, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати One від Smell Bent. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на One від Smell Bent представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Пряні
Esprit Esprit Collection Man Jacomo Aura for Men Franck Olivier Black Touch Franck Olivier Forever for Him Burberry Burberry London for Men Special Edition 2009 Indult Reve En Cuir Christian Audigier Christian Audigier For Him Farmacia SS. Annunziata Aurora Ulric de Varens Creation N° 44 Cesare Paciotti Cesare Paciotti For Him Antonio Miro Siesta Smell Bent Dr. Dreidel

Advertisement

Популярні бренди та аромати: