Дизайнери » R S » Східні « Групи

Jadab Parfum Nektar SoOud для чоловіків

Jadab Parfum Nektar SoOud для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
теплий пряний
дерево
віскі
квітковий
амбра
Картинки
Jadab Parfum Nektar SoOud для чоловіків Картинки Jadab Parfum Nektar SoOud для чоловіків Картинки

Jadab Parfum Nektar від SoOud - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Східні. Jadab Parfum Nektar був випущений в 2014. Парфумер: Stéphane Humbert Lucas. Композиція аромату включає ноти: Квіткові Ноти, Віскі, Східні Ноти, Спеції і Деревні Ноти.

Ноти аромату

Квіткові Ноти Віскі Східні Ноти Спеції Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Jadab Parfum Nektar by SoOud.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Jadab Parfum Nektar Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про SoOud Jadab Parfum Nektar fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про SoOud Jadab Parfum Nektar, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Jadab Parfum Nektar від SoOud. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Jadab Parfum Nektar від SoOud представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні
Juozas Statkevicius Josef Statkus Juozas Statkevicius Solange Azagury-Partridge Stoned L`Occitane en Provence Eau de Vanilliers Lomani Cruiser for Men By Kilian Love by Kilian Lavanila Laboratories Pure Vanilla Adrienne Vittadini Adrienne Vittadini Jessica McClintock Scott McClintock Coty Raw Vanilla D.S. & Durga Resin Six Scents Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent Lush Black Pearl

Advertisement

Популярні бренди та аромати: