Дизайнери » R S » Східні Квіткові « Групи

Red Promisia Sonia Kashuk для жінок та чоловіків

Red Promisia Sonia Kashuk для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
пудровий
ваніль
білоквітковий
balsamic

Red Promisia від Sonia Kashuk - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Red Promisia був створений в 2010-і роки Композиція аромату включає ноти: Сандал, Жасмин і Ваніль.

Ноти аромату

Сандал Жасмин Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Red Promisia by Sonia Kashuk.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Red Promisia Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Sonia Kashuk Red Promisia fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Sonia Kashuk Red Promisia, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Red Promisia від Sonia Kashuk. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Red Promisia від Sonia Kashuk представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Guerlain Chamade Bvlgari BLV Notte Pour Femme Avon True Glow Nightfall Bijan Bijan Black Women Cacharel Noa L`Eau de Parfum Emanuel Ungaro Desnuda Parlux The Phantom of the Opera Dorin Un Air de Damas Rose Jean Paul Gaultier Classique L`Eau d`Ete Sans Alcohol Essentially Me White Blooms The Party The Garden Party Tuberose Ayala Moriel Tamya

Advertisement

Популярні бренди та аромати: