Дизайнери » R S » Квіткові Фруктові « Групи

Strenesse Gabriele Strehle Strenesse для жінок

Strenesse Gabriele Strehle Strenesse для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
фруктовий
дерево
квітковий
солодкі ноти
пудровий
Картинки
Strenesse Gabriele Strehle Strenesse для жінок Картинки

Strenesse Gabriele Strehle від Strenesse - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Strenesse Gabriele Strehle був випущений в 2010. Парфумер: Maurice Roucel. Верхні ноти: Лайм , Паприка і Груша; ноти серця: Персик, Чорна Смородина, Магнолія і Лілія; ноти бази Сандал, Кедр з Вірджинії і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лайм Паприка Груша

середні Ноти
Персик Чорна Смородина Магнолія Лілія

база Ноти
Сандал Кедр з Вірджинії Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Strenesse Gabriele Strehle by Strenesse.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Strenesse Gabriele Strehle Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Strenesse Strenesse Gabriele Strehle fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Strenesse Strenesse Gabriele Strehle, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Strenesse Gabriele Strehle від Strenesse. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Strenesse Gabriele Strehle від Strenesse представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

beauty at ebay
Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Valentino V Ete Ella Mikao Yujin Pure Entre Filles Saison 2 Etienne Aigner Aigner White Woman Ineke Chemical Bonding L`Occitane en Provence Peach Blossom Donna Karan DKNY Be Delicious Fresh Blossom Creed Acqua Fiorentina Gres Mythos Hommage a Greta Garbo Susanne Lang Sula Blackberry Blush Love & Toast Dew Blossom Lise Watier Folies Neiges

Advertisement

Популярні бренди та аромати: