Дизайнери » T-Z » Квіткові « Групи

Lace Garden Teo Cabanel для жінок

Lace Garden Teo Cabanel для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
тубероза
цитрус
жовтоквітковий
анімалістичні ноти
Відео
Lace Garden Teo Cabanel для жінок Відео
Картинки
Lace Garden Teo Cabanel для жінок Картинки Lace Garden Teo Cabanel для жінок Картинки Lace Garden Teo Cabanel для жінок Картинки Lace Garden Teo Cabanel для жінок Картинки Lace Garden Teo Cabanel для жінок Картинки Lace Garden Teo Cabanel для жінок Картинки

Lace Garden від Teo Cabanel - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Це новий аромат. Lace Garden був випущений в 2015. Верхні ноти: Іланг-Іланг і Лимон; ноти серця: Тубероза , Жасмин, Апельсиновий Цвіт і Магнолія; ноти бази Пудрові Ноти, Бензоїн, Деревні Ноти і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Іланг-Іланг Лимон

середні Ноти
Тубероза Жасмин  Апельсиновий Цвіт Магнолія

база Ноти
Пудрові Ноти Бензоїн Деревні Ноти Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Lace Garden by Teo Cabanel.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Lace Garden Відгуки про аромати

Aromka2016
Aromka2016

Красивый классический цветочный аромат с дорогим играющим шлейфом. В базе к белым цветам добавляется пудровость с легкой свежей едва уловимой кислинкой. Аромат состоятельной и состоявшейся женщины предпочитающей цветочные ароматы. Может добавить статуса или возраста.

Nov
16
2016

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Teo Cabanel Lace Garden fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Teo Cabanel Lace Garden, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Lace Garden від Teo Cabanel. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Lace Garden від Teo Cabanel представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Liz Claiborne Realities Luciano Soprani Miss Soprani Montana Suggestion Eau d`Argent Mary Kay Journey Prescriptives Flirt Kenzo Flower by Kenzo Essentielle Krigler Juicy Jasmine 30 DSH Perfumes June Bride Caswell Massey Lilac Caswell Massey Freesia Love & Toast Paper Flower Stila Creme Bouquet

Advertisement

Популярні бренди та аромати: