Дизайнери » T-Z » Шипрові Квіткові « Групи

Odile Teone Reinthal Natural Perfume для жінок та чоловіків

Odile Teone Reinthal Natural Perfume для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
земляний
дерево
зелений
білоквітковий
пачулі
Картинки
Odile Teone Reinthal Natural Perfume для жінок та чоловіків Картинки

Odile від Teone Reinthal Natural Perfume - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Це новий аромат. Odile був випущений в 2017. Парфумер: Teone Reinthal. Композиція аромату включає ноти: Жасмин, Гіацинт, Ірис, Пачулі, Нагармота і Нарцис.

Ноти аромату

Жасмин Гіацинт Ірис Пачулі Нагармота Нарцис

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Якщо ви знайомі з цим ароматом, будь ласка, визначте найбільш відчутні ноти композиції.

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Odile by Teone Reinthal Natural Perfume.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Odile Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Teone Reinthal Natural Perfume Odile fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Teone Reinthal Natural Perfume Odile, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Odile від Teone Reinthal Natural Perfume. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Odile від Teone Reinthal Natural Perfume представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Tom Ford Black Violet Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette Tom Ford White Patchouli Versace Gianni Versace Sisley Sisley Eau de 2 Animale Instinct d`Animale Nicole Miller Frenzy Ulric de Varens Varens essentiel Cassis Douceur Police Pure Police Pure DNA Femme Infusion Organique Sands of Morocco Leslie Blogdett Perfume Diaries Santa Barbara O Boticario Accordes Harmonia

Advertisement

Популярні бренди та аромати: