Дизайнери » T-Z » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Pema Teone Reinthal Natural Perfume для жінок та чоловіків

Pema Teone Reinthal Natural Perfume для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
троянда
дерево
квітковий
balsamic
пудровий
Картинки
Pema Teone Reinthal Natural Perfume для жінок та чоловіків Картинки

Pema від Teone Reinthal Natural Perfume - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Це новий аромат. Pema був випущений в 2017. Парфумер: Teone Reinthal. Композиція аромату включає ноти: Рожевий Лотос, Дамаська Троянда і Сандал.

Ноти аромату

Рожевий Лотос Дамаська Троянда Сандал

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Якщо ви знайомі з цим ароматом, будь ласка, визначте найбільш відчутні ноти композиції.

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Pema by Teone Reinthal Natural Perfume.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Pema Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Teone Reinthal Natural Perfume Pema fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Teone Reinthal Natural Perfume Pema, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Pema від Teone Reinthal Natural Perfume. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Pema від Teone Reinthal Natural Perfume представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Cacharel Noa Montale White Aoud Trance Essence Hail Merri Marc Jacobs Daisy Black Edition Neil Morris Gotham Sarah Jessica Parker Twilight Nicole Farhi Bleu Azur Le Labo Aldehyde 44 Dallas Neotantric Manic Love for Her Chanel Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa I Profumi di Firenze Dolceamaro Novaya Zarya Mon Bijou

Advertisement

Популярні бренди та аромати: