Дизайнери » T-Z » Квіткові « Групи

Ruby Teone Reinthal Natural Perfume для жінок та чоловіків

Ruby Teone Reinthal Natural Perfume для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
троянда
теплий пряний
какао
пачулі
дерево
balsamic
Картинки
Ruby Teone Reinthal Natural Perfume для жінок та чоловіків Картинки

Ruby від Teone Reinthal Natural Perfume - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові. Це новий аромат. Ruby був випущений в 2017. Парфумер: Teone Reinthal. Композиція аромату включає ноти: Дамаська Троянда, Трояндова Олія, Травнева Троянда, Какао Біб, Пачулі і Аміріс (Американський сандал).

Ноти аромату

Дамаська Троянда Трояндова Олія Травнева Троянда Какао Біб Пачулі Аміріс  (Американський сандал)

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Ruby by Teone Reinthal Natural Perfume.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Ruby Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Teone Reinthal Natural Perfume Ruby fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Teone Reinthal Natural Perfume Ruby, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Ruby від Teone Reinthal Natural Perfume. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Ruby від Teone Reinthal Natural Perfume представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Cacharel Anais Anais Eau Legere Avon U by Ungaro for Her L`Artisan Parfumeur Tubereuse Giorgio Armani Armani Code Mirror Edition Renee Tuberose Valentino Rock`n Dreams Atelier Flou Sloane Rose DSH Perfumes American Beauty (Rose No. 1) REN Rosa Maya Alyssa Ashley Alyssa Ashley Green Tea Essence Taylor of London Elegant Rose Project D by Dannii and Tabitha Project D

Advertisement

Популярні бренди та аромати: