Дизайнери » T-Z » Шипрові Квіткові « Групи

L'Air de Panache The Grand Budapest Hotel для чоловіків

L'Air de Panache The Grand Budapest Hotel для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
цитрус
свіжо-пряний
зелений
musky
земляний
Відео
L'Air de Panache The Grand Budapest Hotel для чоловіків Відео
Картинки
L'Air de Panache The Grand Budapest Hotel для чоловіків Картинки L'Air de Panache The Grand Budapest Hotel для чоловіків Картинки

L'Air de Panache від The Grand Budapest Hotel - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. L'Air de Panache був випущений в 2014. Парфумер: Mark Buxton. Верхні ноти: Базилік, Бергамот, Мандарин, Петитгрейн і Зелене Яблуко; ноти серця: Жасмин Самбак і Троянда; ноти бази Амбра, Касторіум, Кедр, Дубовий Мох, Пачулі і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Базилік Бергамот Мандарин Петитгрейн Зелене Яблуко

середні Ноти
Жасмин Самбак Троянда

база Ноти
Амбра Касторіум Кедр Дубовий Мох Пачулі Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about L'Air de Panache by The Grand Budapest Hotel.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

L'Air de Panache Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про The Grand Budapest Hotel L'Air de Panache fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про The Grand Budapest Hotel L'Air de Panache, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати L'Air de Panache від The Grand Budapest Hotel. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на L'Air de Panache від The Grand Budapest Hotel представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Balenciaga Le Dix Perfume Sisley Eau de Campagne ID Parfums Lettre a Anna CoSTUME NATIONAL Scent Intense Gres Cabaret Esteban Classic Chypre Perfumer`s Workshop Samba Nova Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme Sage Machado Moonstone O Boticario Sensuelle Essence Brut Parfums Prestige Babe Stefano Canturi Canturi

Advertisement

Популярні бренди та аромати: