Дизайнери » T-Z » Шипрові Квіткові « Групи

Goldleaf Thymes для жінок

Goldleaf Thymes для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
зелений
троянда
земляний
білоквітковий

Goldleaf від Thymes - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Композиція аромату включає ноти: Мускус, Жасмин, Гіацинт, Дубовий Мох, Троянда і Конвалія.

Ноти аромату

Мускус Жасмин Гіацинт Дубовий Мох Троянда Конвалія

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Goldleaf by Thymes.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Goldleaf Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Thymes Goldleaf fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Thymes Goldleaf, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Goldleaf від Thymes. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Goldleaf від Thymes представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Clinique Aromatics Elixir Balenciaga Talisman Kylie Minogue Darling Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman Pierre Cardin Rose by Cardin Guerlain Philtre d'Amour Katie Price aka Jordan Stunning Pierre Cardin Choc de Cardin Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Amoureuse In Love Tallulah Jane Gotham Gosh KAOS Faberlic Alatau

Advertisement

Популярні бренди та аромати: