Дизайнери » T-Z » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Tommy Girl Summer 2013 Tommy Hilfiger для жінок

Tommy Girl Summer 2013 Tommy Hilfiger для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aquatic
fresh
фруктовий
озонові ноти
білоквітковий

Tommy Girl Summer 2013 від Tommy Hilfiger - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Tommy Girl Summer 2013 був випущений в 2013. Верхні ноти: Диня і Карамбола; ноти серця: Водяна Лілія, Гарденія і Жасмин; ноти бази Сандал і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Диня Карамбола

середні Ноти
 Водяна Лілія Гарденія Жасмин

база Ноти
Сандал Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Tommy Girl Summer 2013 by Tommy Hilfiger.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Tommy Girl Summer 2013 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer 2013 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer 2013, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Tommy Girl Summer 2013 від Tommy Hilfiger. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Tommy Girl Summer 2013 від Tommy Hilfiger представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
La Perla Charme Ralph Lauren Glamourous Daylight Givenchy Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy Fine Fragrances & Cosmetics Tweed Bijan Bijan Nude Apothia Pearl Molinard Violette Parfums DelRae Mythique Yves Rocher Cantate Ulric de Varens Mini Musk Jeanne Arthes Romantic Story Lalique Lalique Edition Limitee 2011

Advertisement

Популярні бренди та аромати: